in

Видео кое ќе ве натера да се запрашате „што предмалку погледнав јас!?“

На социјалните мрежи се шири видео кое локацијата не се знае но содржината е максимално бизарна. На видеото има поп кој на литургијата ги „плакне“ луѓето со света вода. Во инсертот има девојка која попот и ги „плакне“ градите со света вода. Коментарот останува на вас!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote