in

ДАЛИ КОРОНАТА ЗАВРШИ?! Укинати полицискиот час и мерките против коронавирусот!

Владата одлучи од утре да ги укине полицискиот час и ограничувањата на работното време во угостителските објекти и да дозволи настаните да се одржуваат повторно на отворено.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote