in

Деца кои ги пострамотиле своите родители во училиште

  1. Ова дете кое го земало санитарниот продукт на мајка си како сокче за ужинка во училиште.

2. Девојчето чепкало по спалната на своите родители и си нашло „прстен“ и си го носело цел ден на училиште!

3. Дете кое ја ставило својата мајка во многу непријатна ситуација на онлајн час за предшколска возраст.

*5 годино дете на Zoom час
Наставничката: „деца што правите пред да се уклуците на часот?„
5годишникот: „мајка ми ме удира и ми вика – прави го тоа добро“

4. Детето кое исповраќало на облеката на својата мајка и направило смешна дамка.

5. Дете кое дало пре-искрен одговор на прашањето!

6. Дете кое по грешка го земало тримерот на татко му и направило вакво нешто!

7. Деца кои и дале час по анатомија на својата мајка не баш на добро место

„бев надвор со моите деца и најмалото почна да плаче бидејки сакаше кутија со тампони мислејки дека се бонбони. Средниот син викна – тоа не се бонбони тоа се тампони за винерот на мама. Најголемиот син пак викна – Мама нема винер таа има вагина!!!

8. И за крај ова дете кое друг пат треба да биде сигурно дека микрофонот на Зум е исклучен пред да добие мала помош од својата мајка

Шепотејки му на син ми одговор незнаејќи дека микрофонот е уклучен. Наставничката рече „даа твојата мајка е во право„

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote