in

Илустрации кои ни кажуваат дека мајчинството не е само раѓање! [Илустрации]

  1. Само мајките ја знаат оваа болка!
Bu acıyı yaşayan bilir.

2. Само ако го „врзете“ ќе биде толку блиску

Kendinize bağlasanız anca bu kadar yakın olursunuz.

3. Неред

👇

4. Немање време за себе

👇

5. Тест за трпеливост 1

👇

6. Тест за трпеливост 2

Sabır testi...

7. Непријатни ситуации

👇

8. „Мајките“ нашите херои!

Her an tetikte olma zorundalığı.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote