in

Луѓе кои и да паднат во пустина ќе ги изедат поларни мечки! [ФОТО]

  1. „Дента кога ги изгубив двата прста, ми пристигна гитарата што ја порачав од интернет“

2. „Цела сезона чекавме да порастат и резултатот!“

3. „Сабајлево ги облеков двете за да земам мислење од сопругата и заборавив на крај дека ги соблечам!„

4. „Малата допре колку и да има алергични билки и ми го допре лицето!„

5. „Заштедив доволно пари да купам нинтендо, го порачав и добив празна кутија!„

6. „Заборавив да облечам спортски патики!„

7. „Сабајлечки испив една голтка кафе и се накашлав„

8. „Интернет & Реалност

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote