in

НОВ РЕКОРД! 1 BITCOIN = 25.000+ АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ!

Bitcoin го постави нов рекорд. Криптовалутата моментално има вредност над 25.000 американски долари.

За време на пишување на оваа статија вредноста беше 25.289 американски долари!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote