in

Носталгични предмети кои ќе не натераат да се вратиме во минатото!

Имаме неколку фотографии кои ќе ве натераат да се вратите во вашето детство!

  1. „пица и кокакола“ секој има пробано!

2. Таблетите од детството! Пиши бриши!

3. Сладолед прст! Веднаш после јадење осетувавме болка во грлото.

4. Албум сликички!

5. Само Counter Strike играчите ќе ја знаат оваа мапа!

6. Часовникот од соништата, паметниот часовник од детството!

7. Нема кој не го правел ова!

8. Телетекст

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote