in

Оваа тетоважа со жаба е најсмешната работа што ќе ја видите денес – дури и кога ќе почне да се движи … (ВИДЕО)

Секоја чест на трудот.

Тетоважите се популарни веќе подолго време и многумина одлучуваат да го нацртаат своето тело.
Исто така, тие најчесто се обидуваат да ги направат тетоважите сериозни или „опасни“, но има и такви кои претпочитаат хумор.

Ова момче од Орегон, САД, истетовира две жаби на колена, а кога ќе ги придвижи (колена), се чини дека дишат. Само му недостасува звукот на крцкање.

Зошто да не?

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote