in , ,

Што?Што?

Откако му се распадна бракот, најзгодниот актер целосно полуде: Живее во камп-приколка и изгледа запустено!

Целиот свет се шокира кога еден од најзгодните актери на светот Џејсон Момоа објави дека се разведува од 54-годишната сопруга Лиса Бонет. Имено, тие важеа за најскладна двојка и често зборуваа јавно колку се сакаат и поддржуваат.

Меѓутоа, иако сѐ изгледаше идилично, реалноста била далеку од тоа. По 5 години брак, а 16 години заеднички живот, тие решиле да стават точка. Џејсон ја сподели оваа вест со следбениците на Инстаграм.

Веднаш потоа стана мета на папараците кои го следат секој негов чекор за да го „уловат“ со нова девојка. Меѓутоа, она што го фотографирале ги шокирало обожавателите на актерот.
Камп-приколката во која спие откако се разделил од сопругата е паркирана само неколку километри подалеку од куќата во која живеел со Лиса и нивните деца.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote