in

Популарни филмови и серии кои се очекуваат наскоро!

Започнаа подготовките за спин-оф серијата The Boys. Како што изјави сценаристот Craig Rosenberg, темата на серијата ќе биде за универзитет на кој се школуваат момчиња со супер моќи.

Се спрема серија за ликот Ник Фјури. Серијата ќе се емитува на Disney+. 

AppleTV+ ги откупи правата на филмот Cherry, во кој глуми Том Холанд и ќе биде режиран од браката Русо.

Алдис Хоџ се приклучи на ВС универзумот како Хоукман.

Хенри Кавил изјави дека би сакал да биде новиот Џејмс Бонд

Документарец за Billie Eilish ќе биде објавен во 2021 

Снимањето на серијата The Lord of The Rings во Нов Зеланд, продолжи од таму кај што застана

Во октомври, Борат 2 ќе биде објавен на Amazon Prime 

Konan The Barbarian, ќе заживее како серија на Нетфликс

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote