in

Смешни фотографии доаѓаат од Турција!

Во прилог имаме фотографии кои пристигнуваат од Турција!

Имено метеоролошкиот завод на Република Турција најавил дека ќе има силно невреме проследено со град. Луѓето во паника ги „маскираат“ своите автомобили да ги заштитат од град! Еве ги фотографиите!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote