in

Том Круз и Хајли Атвел насликани со лисици за најновиот филм од серијалот Невозможна Мисија 7

Поради пандемијата многу од филмовите беа одложени. Некои за време на снимањето а пак некои сеуште не почнати. Еден од нив беше и познатиот филм од серијалот Невозможна Мисија. Најновниот филм од серијалот се снима во Рим, Италија. Доловени се неколку интересни фотографии од снимањето на филмот каде Том Круз и Хајли Атвел изведуваа опасен маневар со автомобил близу Колосеумот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote