in

Фотографии за перфекционисти кои не можат без организирање 1

Фотографии со дејство на терапија за перфекционисти кои не можат да престанат да ја организираат својата околина 1

1. “Шишиња„

2. Чудно задоволувачка тиква

3. Перфектно спакуван подарок!

4. “Нема да можам да ги измешам овие јајца!„

5. Најдобар начин да се почне со диета! Пица која нема да можеш да одолееш да ја изедеш

6. Слика од моливи за боење

7. “Кромидовиот контраст!„

8. Попрво ќе седам во студено него да ги расипам овие дрва!

9. Кутија која совршено се вклопува во друга кутија!

10. Совршено простирање на алишта, нели? 

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote