in

Хит: Тој се преправаше дека е важен, а потоа „најде“ јарбол на празен паркинг со автомобил (видео)

Возачите на мустанг се сметаат за фалбаџии кои честопати се наоѓаат припиени до шофершајбната во обид да испаднат дека се момци.

Возачот од Тексас, кој се претстави дека е важен на празниот паркинг, исто така успеа, а потоа некако успеа да се забие во бандера.

Неговата авантура ја снимија случајни минувачи, а видеото многу живописно покажува зошто возачите на Мустанг имаат лоша репутација.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote