in

Чалханоглу и Туфан и донесоа бод на Турската репрезентација [ВИДЕО]

Репрезентацијата на Србија и гостуваше на репрезентацијата на Турција. Мечот заврши 2:2. Стрелците за Турската репрезентација беа Хакан Чалханоглу и Озан Тухан. А пак за Србија беа Сергеј Миланкович и Александар Митрович (пенал).

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote