in

Што?Што?

ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО ПОВРЗЕТЕ 100 ПОЛНАЧИ НА ЕДЕН ТЕЛЕФОН? [ВИДЕО]

Познатиот јутубер Techrax, кој најмногу е познат по екстремните видеа со тортура на телефони, овој пат поврза 100 полначи на еден кабел и го приклучи во телефонот. Што се случи погледнете во видеото во прилог!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote