in

17 интересни фотогафии кои се несекојдневни!

1. Сенка од полицата со книги!

2. Вилушка за диета

3. <3

4. „Погледнете ја печурката што ја најдов во мојата градина“

5. “Уште три банани излегоа од под кожата на бананата што ја купив„

6. Огромен лимон

7. „Мојата рана никогаш не се валка!“

8. Најмалата банана на светот!

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote