in

8 возила кои ентузијастите за модифицирање најмногу ги преферираат!

  1. BMW E30

За модифицирање најмногу го избираат овој модел на BMW. Добра цена, поволност и техничките карактеристики играат голема улога во изборот на ова возило.

2. BMW M3

BMW M3

Највисоката класа од 3 серијата на BMW. Овој модел го избираат тие кои имаат подлабок џеб. Лесно може да ја носи секоја модификација со својот естетски и спортски став. Поради погонот на задните тркала таа е незаменливиот избор на тие кои сакаат дрифтање!

3. Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Голф, еден од првите примери на модерен хечбек, надминува многу возила со својот моќен мотор. Покрај естетскиот изглед, тој е добар избор поради неговата прифатлива цена. Покрај сето ова лесната набавка на делови за овој автомобил ја прави број еден за избор!

4. Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX


5. Nissan 240SX

Nissan 240SX

6. Honda S2000

Honda S2000

7. Honda Civic

Honda Civic

8. Toyota Supra

Toyota Supra

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote