in

Ace Ventura добива трето продолжение!

Нов филм на популарниот Ace Ventura е во обработка од страна на студиото на Amazon Prime Video, откриваат изворите. Веста је пренесе оргиналниот режисер на првите два филма на Ace Ventura.

„Ace Ventura ќе добие ново продолжение од страна на Амазон и се планира да биде објавен на големото платно во кино салите. На скриптата ќе работат авторите од филмот Sonic the Hedgehog“ изјави тој.

Сеуште не се знае дали Jim Carrey ќе ја повтори неговата иконска улога, или пак студиото ќе мора да бара нов глумец.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote