in

ЖЕШКО! Аделина Тахири ќе ве затопли во овие студени денови! (ФОТО)

Пејачката Аделина Тахири Марков на својот профил на Инстаграм сподели жешка фотографија направена во центарот на Скопје. 

Поточно Аделина позира во голем крзнен капут, а под него носи црвена долна облека. Фотографијата е направена  на градскиот плоштад во нашиот главен град. За кратко време оваа објава на Тахири собра илјадници лајкови, а многумина ѝ честитаа за храброста, бидејќи сигурни сме дека не би можеле многумина да го сторат истото. Погледнете:

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote