in

Што?Што?

АДРЕНАЛИН НИВО 99! Моменти на спасување исполнети со адреналин на човекот кој прелета преку мостот и се заглави во запалено возило по полициската потера! [ВИДЕО]

Во инцидентот во САД, полициски екипи извадиле маж од запалениот автомобил. Човекот кој избегал од полицијата по бркањето прелетал преку мостот и бил спасен од полицијата која го следела. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote