in

Актерката која глуми во филмови за возрасни, Адријана Чечик откри дека сака да спие со нејзините фанови!

Адриjана Чечик откри дека сака да спие со фановите и ќе го направи тоа во следните три месеци.

Актерката која е родена во Пенсилванија, САД за време на една Q&A сесија на платформата Reddit откри интересна работа. Чечик започна да снима филмови за возрасни во 2013 година и моментално е една од најпопуларните актерки во таа индустрија.

На прашањето кое беше поставено од еден корисник на Reddit: „Дали би спиела некогаш со твој фан?“ таа одговори: „Групен секс со фанови е една од работите што сакам да ги направам. Ќе го направам тоа во следните 3 месеци.“

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote