in

АДРИЈАНА КЕШ БЛЕСНА ВО НОВОГОДИШНОТО ШОУ! [ФОТО]

Поради пандемијата нашата естрада немаше јавни настапи. Но со посебни протоколи, новогодишната ноќ ќе се одбележи на телевизија.

Адријана Кеш блесна на снимањето на новогодишната прослава на Balkan Music TV. Во емисијата беа нашите пеачи и пеачки од естрадата како Благоја Груевски, Адријана Кеш, Благојче Стојановски, Стојне Николова и многу други. Најголемо внимание привлече Адријана Кеш со смелото деколте и краткиот фустан. Еве за каков фустан станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote