in

АФЕРАТА СЕУШТЕ ТРАЕ! ГО ПРАШАА ВРАЊЕШ КАКО Е ЈЕЛЕНА! ТОЈ ОТКРИ СЕ!

Огњен Врањеш беше искрен кога еден следбеник на Инстаграм го праша за Јелена Карлеуша.

Иако тие го „разнишаа“ регионот кога експлицитни фотографии и видео материјали го видоа светлото на денот, овој поранешен љубовен пар направи се што можеше за да се „тргне прашина“ и да се припише сè на заборав.

Сепак, порноаферата одекна толку силно во јавноста што нејзините опашки сè уште се влечат, така што, според босанскиот фудбалер, добил прашање кое удира точно во центарот.

И, за да биде шокот уште поголем, тој одговори на прашањето.

„Како е Јелена?“, Праша еден curубопитен обожавател.

„Одлично“, одговори Врањеш без размислување, со што ги разгори сомневањата дека наводните љубовници сè уште имаат контакт, без оглед на непочитувањето на јавноста и непојавувањето на заедничките процеси од страна на дивата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote