in

АКРОБЕТО ПАК БЛЕСНА! НАЈСМЕШНОТО ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА ИМИЊАТА НА ФУДБАЛСКИТЕ ТИМОВИ!

Познатиот комичар од Гана, Акробето, ја насмеа публиката со претставувањето на Бундеслигата по презентацијата на англиската Премиер лига. Видеото на Акробето е прегледано преку милиони пати.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote