in

Што?Што?

Актерката со искрена изјава! Никогаш не сакав афера со Клуни!

NEW YORK - APRIL 3: Actress Julianna Margulies(L) and George Clooney attend the special screening of "Leatherheads" after party at the 21 Club on April 3, 2008 in New York City. (Photo by Brad Barket/Getty Images)

Џулијана Маргулис, која ја играше улогата на сестра Керол Хатавеј во серијата „Ургентен центар“ и глумеше со Џорџ Клуни, изјави дека никогаш не била во емотивна врска со него.

Од 1994 до 2000 година, никој не ја следеше нивната приказна, сепак, и покрај хемијата што очигледно ги врзуваше, актерското дуо никогаш не беше љубовен пар во приватниот живот.

Неодамна, како гостин на подкастот Дакс Шепард („Експерт за фотелји“), ianaулијана истакна дека романсата меѓу нив двајцата никогаш нема да успее и дека е благодарна што тие двајцата никогаш не отишле така.

„Честопати се шегувавме дека, фала му на Бога, никогаш не се случило ништо меѓу нас. Затоа сега можеме убаво да се дружиме “, рече таа, осврнувајќи се на некои колеги кои сè уште ги надминуваат емоциите.

„После тоа, тие главно се мразат и мора да работат заедно со години. Тоа е агонија. И животот е краток “, додаде таа.

Што се однесува до нив двајца, според нејзината приказна, симпатии навистина постоеле и на нив се работело, но тие никогаш „не отишле чекор подалеку“ од нивната професионална глума.

„Во ред е да има симпатии, не ни пречеше, и покрај тоа, тој е прекрасно човечко суштество и јас навистина го сакам“, заклучи таа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote