in

Актерката има 50 години и ТЕЛО НА ДЕВОЈКА: Излезе на улица во МИНИ ШОРЦЕВИ – сите се вртеа по неа (ФОТО)

Ја зачувала витката фигура.

Иако го прослави својот 50-ти роденден, актерката Хедер Греам има витка фигура на која можат да и завидат и помладите девојки.

Фотографите неодамна ја „уловија“ Хедер во опуштено издание на улица, но и тоа беше доволно за да ја изрази нејзината витка фигура.

Носеше маица со прерамки и шорцеви кои ги откриваа нејзините витки, долги нозе.

Хедер исто така редовно споделува моменти од своето секојдневие со своите следбеници на Инстаграм, а меѓу реакциите има и многу чести комплименти дека изгледа многу помладо.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote