in

„Јас бев проститутка“: Анџелина Џоли го шокираше целиот Холивуд со својата изјава!

Актерката Анџелина Џоли без срам откри во една емисија која е најбизарната работа за која некогаш сонувала.

Имено, таа неодамна беше гостинка во емисија во која ја прашаа што е најлудата работа за која некогаш сонувала.

Според странските медиуми, актерката не можела да се сопре да не се насмее на почетокот, но набргу признала дека некогаш сонувала да биде проститутка. „Бев проститутка. Не се сеќавам целосно на сонот, но знам дека тоа беше моја професија, бидејќи немав од што да преживеам. Кога се разбудив, се чувствував преплашено. За среќа, тој сон не се повтори“ – рече Анџелина низ смеа.

Потсетуваме, оваа година актерката се најде на второто место на листата на Форбс за најплатени актерки, со заостанување зад Софија Вергара. Ѕвездата заработи најголем дел од своите пари на боксофисот заради хит филмпвите како Maleficent: Mistress of Evil и Alice In Wonderland инспириран од проектот Come Away. Но, најголемиот дел од промената заработи со потпишувањето на Марвел „Вечните“, кој имаше огромен буџет од 200 милиони долари. Поради сето ова, таа заработи 35,5 милиони долари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote