in

СмешноСмешно Што?Што?

Погледнете како арапскиот спикер направи серенада за згодната навивачка во неколку секунди! [ВИДЕО]

На натпреварот ЕУРО 2020 Белгија – Русија, арапскиот спикер се “онесвести” кога камерите се свртеа кон убавата навивачка на трибините. Спикерот го прекина натпреварот и започна да пее за навивачката..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote