in

НервозенНервозен

БЕЗОБРАЗНА И ДРСКА ПРОСЛАВА! Арнаутович со неприсотјна прослава на голот! [ВИДЕО]

Марко Арнаутовиќ го прослави голот против нашите лавови на многу непристоен начин.. од снимката може да заклучите за какви погрдни зборови станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote