in

ШВАРЦЕНЕГЕР ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТА ПО ОПЕРАЦИЈАТА НА СРЦЕТО! Актерот се однесува како ништо да не се случило, а еве што стори! (ФОТО)

Актерот Арнолд Шварценегер беше опериран на крајот на октомври, а сега е фатен како вози автомобил во Лос Анџелес, за што ги информирал своите придружници преку социјалните мрежи со фотографија од болницата.

Имено, неговите последни фотографии покажуваат дека не му требало долго за да се опорави. Арнолд се однесува како ништо значајно да не се случило.

Актерот се врати на своите секојдневни обврски и живот, а во петокот на својот Инстаграм се пофали дека се чувствува одлично.

“Благодарение на тимот на клиниката во Кливленд, имам нов срцев залисток. Се чувствувам одлично и веќе прошетав по улиците на Кливленд и уживав во статуите. Ви благодарам на секој лекар и секоја медицинска сестра од тимот”, напиша познатиот Терминатор под фотографијата од болницата. објавена на социјалните мрежи.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote