in

ОФИЦИЈАЛНО: Ашраф Хакими се пресели во ПСЖ!

Како што беше најавено пред неколку дена, Ашраф Хакими е ново засилување на Пари Сен Жермен.

Од Интер во Париз Сен Жермен за околу 70 милиони евра.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote