in

Астронаут на НАСА тврди: Видов вонземско суштество во атмосферата на Земјата!

Поранешениот астронаут на НАСА верува дека видел нешто што не е од оваа планета како лебди низ воздухот. Секоја година, ширум светот се пријавуваат сведочења на неидентификувани летечки објекти кои луѓето ги забележале високо над облаците.

Астронаутот Френклин Масгрејв тврди дека во една прилика видел како суштество што наликувало на змија во должина од десетина метри, лебдело во атмосферата на Земјата. Во едно интерјву тој изјавил: „Што повеќе леташ во вселената, се повеќе сфаќаш дека не сме сами во универзумот“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote