in

Avatar 2 заврши со снимањето

Режисерот James Cameron објави дека Avatar 2 заврши со снимањето. Исто така тој даде и новости за третиот филм од франшизата. 

Неодамна James Cameron потврди дека снимањето на акциониот филм Avatar 2 е 100% завршено и сега неговата екипа што се наоѓа во Нов Зеланд се фокусира на третото продолжение за истоимениот филм. Cameron изјави:

„Моментот кога ќе го објавиме Avatar 2 ние ќе започнеме со подготовките за објавување на Avatar 3. Моментално сум во Нов Зеланд и снимаме. Самошто го завршивме снимањето на Аvatar 2, а снимањето на Avatar 3 е во завршната фаза“

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote