in

АВТОМОБИЛ „ВЛЕЗЕ“ ВО РЕСТОРАН НА ПАРТИЗАНСКА! [ФОТО]

Утрово автомобил „влезе“ во тераса на скопски ресторан на почетокот на булеварот „Партизански одреди“.

Според првичните информации, причинета е само материјална штета на локалот и нема повредени лица. Очекуваме повеќе информации во текот на овој ден!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote