in

АКЦИЈА, АКЦИЈА! Бекстејџ снимки од Fast and Furious 9! [ВИДЕО]

Последниот филм од серијата Fast and Furious 9 уште еднаш ќе им даде на своите фанови моменти полни со акција. Снимката зад сцената на филмот „Брз и бесен 9“, во кој ќе видиме многу познати имиња со Вин Дизел и Џон Сина, беше објавена непосредно пред објавувањето. Еве ги тие слики..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote