in ,

Bindi Irwin објави ПРЕСЛАТКИ фотографии од својата тримесечна ќеркичка.

Bindi Irwin и сопругот Chandler Powell објавија фотографии со нивната ќерка Grace додека заедно уживаа во појадокот.

Во средата, Powell сподели нови фотографии од неговата ќерка Grace Warrior, додека парот уживаше на појадокот заедно со 3-месечнaта ќерка.

24-годишниот Powell и 22-годишниот Irwin на фотографиите, наизменично, го држеа своето девојче додека седеа на масата во нивната кујна.

На третата фотографија се гледа Grace како ужива во своите преслатки пижами со коали.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote