in

ПРОДОЛЖУВА СО РЕКОРДИ! 1 BTC = 38000+ американски долари!

Криптовалутата продолжува со кршење на рекорди! После рекордот сабајле од 37000 долари, сега се скачи на 38000+ американски долари!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote