in

НЕВЕРОЈАТЕН НАСТАН ВО РУСИЈА! Јутјубер предизвика смрт на својата бремена девојка поради БИЗАРНА причина – ДОНАЦИЈА!

Во Русија имаше убиство со причина за неверување. Јутубер по име Стас Рифлеј ја затвори својата бремена девојка само во долна облека на балконот откако еден гледач му понуди 1.000 долари. Жената која претрпе хипотермија на студот во Москва почина за неколку часа. Смртта на несреќната девојка директно се емитуваше во преносот во живо. Притворениот јутубер се очекува да добие долга затворска казна.

Rusya'da Akılalmaz Olay! Bir YouTuber, Gelen Bağış Üzerine Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu

Јутубер во Русија ја натера својата девојка да се соблече во долна облека и да стои на балконот на ладно време! Сето ова беше заработка.

Русин по име Стас Рифлеј, обидувајќи се да заработи пари со своите преноси на Јутјуб и другите платформи, следбениците го натерале и ја заклучил својата бремена девојка на балконот само во долна облека. Според информациите добиени од руските извори, еден гледач ветил дека ќе плати 1000 долари во замена за заклучување на девојката во долна облека на балконот. По ова, јутуберот, кој го сторил тоа што од него го побарале, станал сопственик на 1.000 долари, а неговата девојка и бебето биле убиени.

Balkona kiltiledi

Она што беше уште поинтересно за настанот беше што Рифлеј остана исклучително смирен додека се случува овој немил настан. Ја затвори 28-годишната бремена девојка Валентина Григориева на балконот со часови, облечена само во долна облека, мажот продолжи да го емитува целиот процес. После некое време, рускиот Јутјубер, кој ја нашол девојката во бесознание, ја носел на начин кој наликувало безгрижно, продолжил да се однесува како ништо да не се случило откако девојката починала.

Емитувањето продолжи дури и кога пристигнаа медицинските тимови

Sağlık ekipleri geldiğinde bile yayın devam ediyordu

Според изјавите дадени од форензички експерти, причина за смртта на девојката е хипотермија. Овој јутубер, кој беше приведен по инцидентот и обвинет за убиство, се очекува да добие долга затворска казна.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote