in

ЈА ПРОГЛАСУВААТ ЗА НАЈЗГОДНАТА СРБИНКА! Нејзините фотографии на Инстаграм ГОРАТ!

Според изборот на неколку светски магазини, таа е најубавата манекенка, Бојана работи напорно со полна ПАРЕА!

Бојана Крсмановиќ, сексапилна манекенка, објави фотографии на социјалните мрежи кои многу им се допаднаа на нејзините следбеници, судејќи според бројот на лајкови за кратко време и коментарите на воодушевените мажи.

Нејзиниот инстаграм профил може да го најдете ТУКА

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote