in

ВАКВА БЕЗКРУПУЛОЗНОСТ НЕ Е ВИДЕНА! Боксер жена го претепа својот сопруг до смрт!

Бразилската женска боксерка Вивијан Обенауф е уапсена под сомнение дека го убила сопругот претепајќи го со тап предмет.

Поранешната бразилска шампионка, боксерка Вивијан Обенауф, наводно го претепала својот сопруг до смрт. Весникот Daily Star напиша дека Обенауф е приведена во Швајцарија со обвинение за убиство на нејзиниот богат сопруг, со кој се ожени во јануари.

Полициските службеници известија дека според законите на Швајцарија, неговото целосно име не било дадено за доверливост и дека само лицето по име „Томас“ починало по голема повреда.

И претходно била приведена!

Беше наведено дека полициски екипи извршиле претрес во станот на семејството Обернауф. Потсетувајќи дека Обернауф била обвиненита претходно, Блик објави дека поранешната боксерка е уапсена за удирање со тупаница на човек кој се обидел да го допре колкот во ноќен клуб во октомври 2016 година, каде го прославувала својот 30-ти роденден. Поради тоа таа била во ќелија неколку дена.

Böyle vicdansızlık görülmedi! Kadın boksör kocasını döverek öldürdü

Боксерката минатата година се пензионираше!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote