in

WTFWTF

БОЛКА НИВО 99! Како да ја осетите најголемата болка на лицето! [ВИДЕО]

На некои од вас ќе ви се допадне а пак некои ќе го жалат дечкото. Берберот му го покри целото лице со восок.. А потоа што се случи? Погледнете на видеото!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote