in

Borat 2 Веќе Е Снимен И Режиран Од Sacha Baron Cohen

Минатиот месец, забележавме на социјалните мрежи дека Sacha Baron Cohen снима нешто во Лос Анџелес, но денеска дознаваме дека тоа е продолжението на контраверзниот филм Borat. Приказната за филмот останува непозната, но ние знаеме дека Borat не е веќе мал новинар за казакстанската телевизија бидејќи јавноста веќе знае за него.

Јавноста веќе знае за ликот и не може „прикриено“ да прави интервју со луѓето. Еден извор го објасни филмот како „Cohen го толкува Borat кој се обидува да го толкува Cohen“. Не се знае кој друг ќе глуми во филмот, но како и да е не очекува уште една контраверзна комедија од страна на Cohen.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote