in ,

Што?Што?

ЧУДНО БОРЕЊЕ – „БОРЕЊЕ НА СТАПАЛА“ ШТО ЈА ИГРААТ МАЖИ ДОДЕКА ЛЕЖАТ НА ЗЕМЈА! [ВИДЕО]

На снимката споделена на социјалните мрежи, двајца мажи се гледаат како играат „Борење со стапала“. Овие моменти на играта предизвикаа доста интересна глетка..

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote