in

БРАЧНИОТ ПАР ХЕВИМЕТАЛЦИ И НИВНИТЕ ДЕЦА! [ВИЦ]

Брачен пар, ултра хевиметалци им се раѓаат близнаци. И сега сакаат да дознаат дали децата ќе им бидат исто така хевиметалци.
Посетуваат гатачки и бајачки и они им викаат дека еден од синовите ќе им биде народњак, а еден хевиметалец, ама кој точно не знаат.
И што да прават сега за да дознаат кој од децата ќе им биде металец, земаат една гитара и ја ставаат во ќоше и ги пуштаат децата кој ке стигне прв до гитарата тој е металец. И ги пуштаат и едниот набрзина оди кон гитарата другиот мрзливо се влече, го утепуват тој мрзливиот, а овој што стигнал кај гитарата ја зима и почнува да пее:
–„Убили стеее погрешнок човекаа..“

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote