in ,

Што?Што?

Познатиот холивудски заводник шета во опуштено издание: Бредли Купер облечен како и обичните луѓе и не им избега на папараците

Секое парче облека што актерот ќе одлучи да го облече е едноставно вистинска фаца

Познатиот холивудски актер Бредли Купер се прошета во целосно лежерно издание, со што се докажа дека дури и големите sвезди живеат „нормално“.

 

Носеше шорцеви во боја на лосос, бела маица во боја на виножито што го претставува името на организацијата за помош при катастрофи основана од неговиот пријател актер Шон Пен. Тој одлучи да носи морнарски папучи на нозете.

 

Рацете ми беа целосно зафатени додека држеше шише со вода, дуксер и телефон. Исто така, друг детал за оваа негова обична облека беа црните очила прикачени на јаката на маичката.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote