in

Бремени жени кој се маскираа во генијални костими за Ноќта на Вештерките

1. Оваа жена е маскирана како Thor од Endgame:

2. Оваа жена е маскирана во трудна слугинка:

3. Мажот и оваа трудница се маскираа како Том Хенкс и неговата топка Вилсон од филмот Cast Away:

4. Оваа бремена жена го маскираше својот стомак како Mr. Potato Head:

5. Оваа пак го маскираше својот стомак кака “golden snitch” од Harry Potter:

6. Оваа жена е маскирана во кош:

7. Оваа жена и нејзиниот партнер се маскираа како ќеси за ѓубре:

8. Мажот и неговата бремена жена се маскираа како Боб Рос и неговиот цртеж:

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote