in ,

Што?Што? ТаженТажен

Цените дивеат на горивата, а ќе ги „паркираат“ автомобилите пред зградите

Ако овој период лани, кога цената на еуросупер БС – 95 била 67 денари од литар и граѓаните во просек поминувале 15 километри дневно, односно 460 км за еден месец, тоа ги чинело 3050 денари

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote