in

Пристигна трејлерот од четвртата сезона на Stranger Things! (ВИДЕО)

Долгоочекуваната четврта сезона од мегапопуларната серија на Netflix, Stranger Things e пред излегување. Погледнете како изгледа новата сезона во трејлерот кој беше објавен на официјалниот канал на Netflix:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote