in

Четврто продолжение на Jumanji е во обработка!

Четврт Jumanji филм е во обравотка и ќе пристигне на филмското платно во блиска иднина, а негов режисер ќе биде Hiram Garcia. Заедно со оргиналот снимен во 1995 и двата неодамнешни истоимени филмови, ова ќе биде 4ти филм за играта Jumanji.

Зборувајќи за ComicBook.com, Garcia одговори на неколку прашања на фановите и даде интересна изјава околу новиот можен филм. Според него, тој и останатите директори дискутирале за можно четврто продолжение на серијалот и дека најверојатно ќе се случи во блиска иднина.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote